TopStar

5. února 2014 13:25

Bieber na palubě: Piloti nasazují kyslíkové masky a schovávají letušky!

Unikly opravdu pikantní detaily přesunu zpěváka Justina Biebera a jeho otce na utkání Super Bowlu. Piloti si během letu museli nasadit kyslíkové masky a schovat letušku v kokpitu. Situace na palubě soukromého letadla byla pěkně divoká.

Piloti najatí k řízení letadla Gulfstream Jet z Toronta do New Yersey s dvanácti pasažéry na palubě si museli nasadit kyslíkové masky, kvůli marihuanovému kouři pronikajícímu z kabiny cestujících. Báli se, že by marihuana mohla ovlivnit jejich schopnosti pilotovat letadlo a také, že by jejich povinné pravidelné testy na drogy mohly být pozitivní a přišli by o licenci.

V oficiální zprávě k průběhu letu se také uvádí, že Bieber i jeho otec byli opakovaně velmi hrubí k letušce, kterou pak kapitán požádal, aby se nevzdalovala z blízkosti kokpitu kvůli její osobní bezpečnosti. Letuška pak uvedla, že s Biebery na palubě už nikdy nebude.

Pasažéři i letadlo byli krátce zadržování na letišti v Teterboro, zkoumal se obsah jejich četných igelitových tašek. Žádná marihuana "ani jiný kontraband" nebyl nalezen. Nejspíš všechen Bieber a spol. vykouřili už na palubě.

Kapitán letu Biebera i ostatní několikrát varoval, aby přestali kouřit marihuanu, ale bezvýsledně.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky letadlo Justin Bieber marihuana letuška maska pilot kokpit

Přečtěte si také