TopStar

30. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Bílá háčkuje: Lidičky, jsou to srdíčka!

Lucie Bílá (47) zase propadla háčkování. Začalo to obrazy a teď se pouští do srdíček. Ta se budou prodávat během koncertů jejího Černobílého turné a výtěžek půjde na Konto Bariéry.

„Říkala jsem si, že když se takhle vezu v autě, kolikrát tři, čtyři hodiny, tak proč toho nevyužít? Nerada jen tak ztrácím čas. Začala jsem asi před dvěma týdny a musím říct, že se mi dílko daří. Mám takový plátěný pytlíček a už jich je tam plno. Jsou černá a bílá a věřím, že udělají nejen radost, ale jejich výtěžek půjde na dobrou věc a pomůže,“ svěřila se zpěvačka

Lucii vždycky bavily ruční práce, zatímco vaření v domácnosti obstarává její partner Petr Makovička, který je původně vyučený kuchař a dnes vlastní v centru Prahy kavárnu Modi.

Turné po devíti městech Česka a Slovenska bude nejvýpravnější show, jakou kdy zpěvačka svému publiku nabídla. Inspirovala se koncerty zahraničních interpretů. Netají se tím, že jejím velkým vzorem vždycky byla Madonna. Nicméně sama se do takových extravagantností jako americká zpěvačka pouštět nebude. Přesto se se na koncerty připravuje i po fyzické stránce. Upravila životosprávu a pravidelně cvičí!

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také