TopStar

14. dubna 2018 13:20

Bill Gates je nejváženější osobou světa! Vedle něj se ale zařadila i Angelina Jolie

Mezinárodní výzkumný ústav YouGov pořádá každoroční výzkum veřejného mínění, kdo je v povědomí lidí nejpovažovanější osobnost. Ani letošní rok nebyl výjimkou a první příčku obsadil jako posledních několik let Bill Gates. Fanoušky ale překvapila především Angelina Jolie, která se na seznamu objevila také.

Herečka Angelina Jolie už jednou obsadila první příčku v tomto výzkumu. Letos se dostala opět na první místo, konkrétně v kategorii žen. Na druhém a třetím místě v kategorii žen se umístily dámy Michelle Obama a proslulá moderátorka Oprah Winfrey. V kategorii mužů obsadil druhé místo bývalý prezident Spojených států Barack Obama a na třetí příčce se uchytil herec Jackie Chan.

Je zajímavé, že na seznam nejpovažovanějších žen se dostaly především aktérky ze světa šoubyznysu a kinematografie. Mezi muži se naopak blýskli převážně politici, sportovci a byznysmeni. V letošním roce byl výzkum teritoriálně rozšířen, účastnilo se ho 37 tisíc osob ze 35 států.

Není to ale jediný úspěch herečky Angeliny Jolie za poslední dobu. Tmavovlasé krásce se daří i na poli soukromého života a před nedávnem si našla novou lásku. Nejedná se o kambodžského režiséra, který se zdál být jedním z nejbližších mužů Angelinina okolí, nýbrž o neznámého realitního makléře. ‚‚Ano, někoho si našla,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Jedná se prý o někoho o dost staršího, ale velmi sympatického. Nejdůležitější ale je, že nový přítel herečky není žádná celebrita a tudíž nejde ani o milionáře. Muž žije v Los Angeles stejně jako Angelina a hereččini přátelé utvrzují, že nová láska na ni má velmi pozitivní vliv, protože po rozchodu s Bradem prožívala krušné chvilky.

Sdílejte článek
Štítky Bill Gates Barack Obama Angelina Jolie Oprah Winfrey výzkum Michelle Obama

Přečtěte si také