TopStar

31. května 2019 17:00

Tereza Šulcová

Bitva o roli Batmana: Bude to Robert Pattinson nebo Nicholas Hoult?

Jen dva týdny poté, co byl Robert Pattinson vybrán jako nejlepší adept pro roli nového Batmana, objevil se nový herec – Nicholas Hoult. Nyní se oba utkají před kamerou a kdo z nich si povede lépe, ten se stane příštím Batmanem, který má být v kinech 24. června 2021.

Před pár týdny se objevila informace, že herec Robert Pattinson bude nejlepší volba pro příštího Batmana. Původně si tuto roli měl zahrát opět Ben Affleck, ten ale nakonec od role ustoupil. Rozhodl se spolupracovat na scénáři spolu s režisérem Mattem Reevesem, který zrežíroval například Úsvit planety opic, Válka o planetu opic nebo Monstrum.

Ben Affleck (46) si roli Batmana zahrál ve snímcích Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, Sebevražedný oddíl a Liga spravedlnosti. Důvodem, proč herce opět neuvidíme na obrazovkách, je pravděpodobně vyšší věk. Tvůrci chtějí mladšího herce.

Do úzkého výběru se tak dostal britský herec Robert Pattinson (33), který si zahrál například ve Stmívání upíra Edwarda nebo roli Cedrica Diggoryho ve čtvrtém dílu Harryho Pottera. Nyní se ale objevil další kandidát.

Tím je herec a model Nicholas Hoult (29), který si zahrál například ve filmu Favoritka, Šílený Max: Zběsilá jízda nebo ve snímku Mrtví a neklidní. Proslavil se rolí ve filmu Jak na věc, kde si zahrál po boku Hugha Granta.

Oba herci jsou nyní před kamerou a testují si své role. Kdo bude nakonec vybrán, to se dozvíme pravděpodobně již brzy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také