TopStar

17. června 2018 10:54

Bitva šatů: Amber Heard proti Sereně Williams

O obou dámách je známo, že jsou ikonami stylu. Pro tentokrát zvolily tenistka i modelka stejné šaty z podzimní kolekce módního domu Valentino. Mezi fanoušky se okamžitě rozhořela debata, které z krásek slušely více. A co myslíte vy, je krásnější bývalka Johnnyho Deppa nebo někdejší tenisová špička?

Úchvatné šaty z nové kolekce Valentina zvolila dvaatřicetiletá modelka Amber Heard. Její model spočíval v hlubokém dekoltu a objemné nadýchané sukni s květovaným vzorem. V luxusní róbě pózovala na červeném koberci Filmového festivalu v Cannes.

Šestatřicetiletá tenistka upřednostnila model s méně výrazným výstřihem a dorazila v této róbě na svatební večírek Meghan Markle a prince Harryho. Obě dámy této bitvy doladily svůj outfit masivními doplňky. Amber si vystačila jen s naušnicemi, Serena zas zvolila náhrdelník s drahocenným kamenem. Kdo podle vás zvítězil v tomto boji?

Právě v těchto šatech mohli fanoušci ocenit poprsí modelky Amber Heard, které na filmových plánech působí velmi bujně. Jak ale můžeme vidět, v reálu působí Amber dost ploše a kostnatě. Jako by bylo poprsí módním doplňkem a Heard ho vytahovala ze skříně od role k roli. I to jí ale zřejmě stačilo na to, aby pobláznila řadu boháčů.

Sdílejte článek
Štítky Serena WIlliams Johnny Depp Amber Heard

Přečtěte si také