TopStar

22. dubna 2014 16:50

Lucie Průchová

Bizarní metody slavných, jak zastavit čas (1.díl): Klystýr, lepicí páska, injekce vlastní krve, pijavice (jen pro silné žaludky)

Posvítili jsme si procedury hvězd, které mají za úkol obrátit tok času. Čachtická paní hadr. Neuhodnete, kdo si stahuje obličej lepící páskou, nechává vpichovat do obličeje vlastní krev, nebo pravidelně chodí na klystýr.

1. Lady Gaga – Sázka na lepicí pásku

Přestože je této celebritě jen 28 let, už nyní si vyhlazuje obličej a krk pomocí lepenky, kterou skrývá pod vlasy. Kontroverzní zpěvačka si tuto proceduru náramně pochvaluje.

“Nejenže mám obličej bez vrásek, ale můžu si také upravit tvar očí,” říká. Lékaři před touto metodou varují a zdůrazňují, že je kontraproduktivní. Omezuje totiž prokrvování pokožky a to má za následek předčasné stárnutí.

2. Simon Cowell – Věčně v zábalu nebo na záchodě

Hudební mogul (jinak zakladatel pěvecké soutěže X-Factor ) je známý tím, že si už léta nechává aplikovat do obličeje botulotoxin a kyselinu hyaluronovou. Obě látky se aplikují injekčně a patří k nejčastějším způsobům vyhlazování vrásek. Cowell se u injekcí nezastavuje, denně cvičí a oblíbil si i zábaly celého těla. Za nejlepší elixír mládí však považuje pravidelný klystýr. Ano, jedná se o výplach tlustého střeva.

3. Jessica Simpson – Průplach nosních dírek

Zpěvačka zase vyplachuje jinou část svého těla a tou jsou nosní dírky. Při nedávné návštěvě Mumbaie si konvičkou plnou slané vody zajela tak hluboko do nozder, že nejenže vyplavila celý holubí dům, ale klidně si mohla poškrábat mozkový kmen.

4. Madonna – Zase o krok napřed

Madonna se rozhodla, že přestane používat botox i výplně a investovala do přístroje CACI. Jedná se o neinvazivní facelift, kterého dosáhnete pomocí mikroproudu a LED fotorejuvenace. Jde o velice drahý přístroj, který může stát až milion korun.

5. Kim Kardashian – Vlastní krev pod kůži

Kim vzbudila velice negativní ohlasy, když ve své TV Show podstoupila proceduru Plazmaterapie. To je aplikace vlastní krve malými jehličkami po celém povrchu pleti. Kim tuto omlazovací kúru podstoupila již ve vysokém stupni těhotenství, což u diváků vzbudilo velkou vlnu nevole.

6. Amy Villeton – Laserová královna

Kráska trpěla v pubertě akné, takže se nyní snaží zbavit následků. To, co řeší typická žena korektorem, řeší Vileton drastickými lasery, chemickými peelingy a vitamínovými injekcemi. Tyto bolestivé procedury se postarají o to, že se vaše pokožka loupe jako pomeranč po dobu až dvou týdnů.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také