TopStar

9. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

Blanarovičová doma schovává takového krasavce!

Zpěvačka Yvetta Blanarovičová (49) bude zpívat na finále soutěže Muž roku, její syn Matyáš (22) se tam ale neobjeví. Je sice ve věku, kdy by se mohl ucházet o titul, i figuru na to má, ve finále mezi krásnými svalnatci ho přesto nejspíš nikdy neuvidíme.

„Matyáš by hrozně trpěl, zajímají ho úplně jiné věci. Přihlásit se na podobnou soutěž by ho ani nenapadlo,“ říká Yvetta Blanarovičová. Zpěvačka vypadá stále báječně, a tak není divu, že ji většina adeptů na titul Muž roku neustále obletovala. Krasavci se od ní na tiskové konferenci nemohli odtrhnout, přestože je téměř o třicet let starší než většina z nich.

Blanarovičová díky přízni fešáků alespoň na chvíli zapomněla na povodeň a její následky. „Nateklo mi do bytu, protože bydlím v podkroví. Zdaleka ale nemám takové problémy jako tisíce jiných lidí,“ říká krásná zpěvačka. Sama si ještě moc dobře pamatuje, co dokážou záplavy. „Úplně katastrofální pro mě byly ty v roce 2002. Žila jsem tehdy na Praze 1, vytopilo nás to se vším všudy. Přišla jsem opravdu o hodně, s vodou mi tehdy odešla část minulosti a dětství.“ vzpomíná Yvetta Blanarovičová.

Zpěvačka má ještě v živé paměti, jak těžké období to tehdy pro celou rodinu bylo a jak byla vděčná za každou podanou ruku. „Apeluji proto na všechny, i na ty, co se jich povodeň bezprostředně netýká, aby pomohli druhým. Když třeba někomu přinesete věc, kterou on právě moc potřebuje, nikdy na to nezapomene,“ dodává.

-dad-


Přečtěte si také