návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Videa

Blíží se Oscar? Petra Faltýnová dostala roli v seriálu: Svléká se a mluví o svém americkém miliardáři!

Po zpěvačce Agátě Prachařové tady máme herečku Petru Faltýnovou. Modelka dostala malou roli v seriálu Svatby v Benátkách, kde si zahraje samu sebe.
Vydáno: 14.05.2015

Petra Faltýnová se už před časem mihla v jiném seriálu televize Prima, a to v Cestách domů. V několika dílech hrála Petru Karasovou, bývalou milenku státního zástupce Hynka (Roman Zach), která mu sice kdysi zničila manželství, když se ale znovu objevila, on jí opět neodolal.

„Herecké ambice jsem sice nikdy neměla, ale po první seriálové roli v Cestách domů mě hraní začalo bavit. Těší mě, že jsem dostala další příležitost," říká modelka známá především svými rozchody s Leošem Marešem.

„Když jsem jela na natáčení poprvé, měla jsem velikou trému. Snad se postupně strachu zbavím, budu se snažit, abych pana režiséra nezklamala,” říká Petra.

Svatby v Benátkách můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Comeback?

Faltýnová Amíka nemá – je opět s Marešem! Tulili se spolu u nahé pornoherečky!


Článek je zařazen v: TOP STAR , Leoš Mareš , seriál , Svatby v Benátkách , Agáta Prachařová , Petra Faltýnová , tréma , role , ambice , Roman Zach

reklama