TopStar

15. března 2018 12:09

Ilona Blašková

Blogerka Ina T. radí, jaké budou módní trendy nadcházející sezóny

S novou sezonou přicházejí zase nové trendy, nové barvy, a materiály. Top Star se vypravil s módní blogerkou Inou T. po obchodech všechno probrat. Tady je pro vás několik jarních tipů!

Co se týká šperků, letos budou trendy spíše ty drobnější. Jarní i letní šperky jsou hodně barevné. Blogerka proto radí, je hodně kombinovat. Vypadá to prý svěže. Mixovat se můžou i barvy materiálu – stříbro, zlato i růžové zlato. Vůbec se nemusíte v ničem omezovat, vypadá to daleko pohodověji a ležérněji.

Comeback v materiálech má hedvábí. „Je to úžasný, protože vás vlastně chladí i v teplém počasí. A na jaře to hedvábí vypadá krásně, když se zkombinuje ještě s nějakým hrubším materiálem. Třeba fakt s hrubým vlněným svetrem, pokud není ještě tak teplo,“ radí Ina T.

Pod dlouhé době přichází změna u slunečních brýlí. „Z těch velkých slunečních brýlí, z těch klasických much, se najednou zase zmenšují do těch devadesátkových, úzkých brýlí. Jako nosila Anastacia. Nesluší to každému, ale nosí to světové modelky a mají s tím ohromný úspěch. Co se týče dioptrických, tak tam bych řekla, že se naopak poměrně zvětšují,“ prozradila blogerka.

A zmenšují se i kabelky. „Světové značky dělají opravdu mini kabelky, do kterých se pomalu vejde už jenom telefon. Možná ani to ne. Ale určitě na jaro doporučím výrazné barvy. Co se týká tvaru, tak hodně na Instagramu byl trendy, nebo bude trendy tvar šestihran. Uvidíme, jestli to u nás seženeme,“ řekla Ina.

Na nákupy Inu T. doprovázel i malý chlupatý psík. Jmenuje se Taspir Týrion a je to pomeranian. S módní bloggerkou chodí běžně i na přehlídky a nákupy. A než se na ty nákupy vydáte vy osobně, má pro vás Ina ještě jednu radu: „Když nakupuju, tak mám takové pravidlo. Pokud s tou věcí, co si chci koupit, nevymyslím v tu chvíli čtyři další outfity, s těmi věcmi co mám doma, tak si ji prostě nekoupím,“ poradila blogerka.

Sdílejte článek
Štítky Ina T.