TopStar

21. prosince 2017 15:38

Blonďatá diva s hlasem bohyně je o krok blíž čtyřicítce!

Před pár dny oslavila hvězdná Christina Aguilera své sedmatřicáté narozeniny! Na počest toho uspořádala grandiózní večírek pro své přátele. Mezi hosty se famózní zpěvačka objevila hned v několika odstínech růžové.

‚‚Cítím se fantasticky, když jsem si vybrala růžovou v den svých narozenin. Díky za lásku a radost,“ napsala Aguilera komentář ke své fotografii na sociálních sítích. Na Instagramu se Christina podělila se svými fanoušky o snímek dortu se svou podobiznou a rovněž vyfotila své hosty, kteří hráli hru Twister. Nebyla to však klasická hra, na barevných kruzích byly místo barev obličeje hereček, které si zahrály v seriálu ‚‚Sladký život v New Yorku“.

Mezi hosty se na večírku objevil i kytarista Matthew Rutler, který je zpěvaččin současný partner, a kterému porodila Aguilera před třemi lety druhé dítě - dcerku Summer Rain. Připomeňme si, že prvním dítětem zpěvačky je syn Max, který se narodil v manželství Christiny s producentem Jordanem Bratmanem. Matthew a zpěvačka tvoří pár od roku 2010 a zasnoubili se v únoru 2014.

Ačkoli se v poslední době po jedné z nejlepších a nejúspěšnějších zpěvaček slehla zem, před nedávnem se Christina objevila na ceremonii předávání hudebních cen American Music Awards, předvedla své hlasové možnosti a dokázala, že titul vrcholné zpěvačky stále drží pevně v rukou. Nyní fanoušci napjatě čekají na nové hity, případně i album světové zpěvačky, které jí naposled vyšlo v roce 2012, co už je pořádná dávka let. Snad se dočkáme a Aguilera neplánuje pověsit kariéru na hřebík.


Přečtěte si také