TopStar

24. ledna 2018 09:10

Blonďatá kráska Gwyneth Paltrow se bude vdávat! Předvedla luxusní prsten

Není to tak dávno, co proběhlo předávání cen Producers Guild Awards, kdy světoví producenti předávají ocenění svým kolegům z branže. Na slavnostní události se objevila i herečka Gwyneth Paltrow a nikoho nezaujala svým outfitem jako ohromným prstenem, který se blyštil na jejím prsteníčku.

Hereččin model byl vskutku sexy a důstojný dámy, jako je právě Gwyneth Paltrow. Výrazné červené šaty ale nepřebily prsten, který zářil na její ruce a novináři začali fotit o sto šest. Její přítel, scenárista a režisér Brad Falchuk, herečku konečně požádal o ruku!

Soudě podle velikosti kamenu, který je zasazen do prstýnku (fialový safír), ženich nebyl skoupý a za dar své vyvolené utratil pořádnou sumičku. Není divu, však je v tom režisér až po uši. Při narozeninách Paltrow se nechal slyšet, že je nevýslovně šťastný, proto prsten je jen jedním z dalších důkazů, jak moc svou milou miluje.

‚‚Je to nejkrásnější žena všech dob. Jsme všichni šťastni, že se na tomto světě objevila (ale já ten nejšťastnější),“ nechal se slyšet Brad.

Připomeňme si, že o zasnoubení dvojice se začalo mluvit už před pár týdny. Sama dvojice radostnou zprávu zveřejnila pro internetový portál Goop, který herečka vlastní. Nehledě na to, že už je to celkem dlouho, co se začalo o svatbě spekulovat, dvojice se rozhodla k životnímu kroku až nyní.

Je zajímavé, že si bývalý muž Gwyneth Chris Martin soukromý život také uspořádal. Čtyřicetiletý zpěvák je čím dál tím častěji viděn po boku mladičké herečky Dakoty Johnson. Třeba i Chris se rozhodne brzy udělat ten důležitý krok a požádá svou milou o ruku. V každém případě první zlom již přišel a dvojice se přestala schovávat před zraky veřejnosti. Jaro přichází a nové lásky s ním.

Sdílejte článek

Přečtěte si také