TopStar

17. července 2018 12:30

Blonďatá kráska z Top Staru plánuje před porodem hned dvě svatby

Už jen čtyři měsíce a reportérka Top Staru Lucie Špaková přivede na svět prvního potomka. Ještě před porodem ale plánuje kráska veselku. A to rovnou dvě. S přítelem Yurim Vonchitzkim se rozhodli, že děťátko se narodí do úplné rodiny.

‚‚Měli jsme termín svatby naplánovaný dlouho dopředu. Na miminku jsme začali pracovat koncem roku s tím, že buď to vyjde, nebo ne. Evidentně to chtělo být součástí obřadu, bude to asi zvědavé po mamince,‘‘ zmínila reportérka, která se objevila na prezentaci nových modelů návrhářky Evy Vontorové.

Na svatbě s těhotenským bříškem Lucie nic špatného nevidí. ‚‚Máme totiž dost specifickou svatbu, která se bude skládat ze dvou obřadů. Během toho klasického nás bude oddávat paní starostka Prahy 2. Druhý obřad se bude odehrávat za Brnem, půjde o spirituální obřad, který vychází z pohanských zvyků. Jsem ráda, že si užiju veselku dvakrát.‘‘ Ke svatbě dojde ještě v červenci a Lucie si vezme přítele s ukrajinskými kořeny Yuriho i jeho příjmení. Z Lucie Špakové, jak ji znají fanoušci z televizních obrazovek, se tedy stane Lucie Vonchitzki.

A jak zvládá blonďatá krasavice těhotenství? Tvrdí, že s nevolnostmi problémy nemá a až na nízký tlak si nemůže stěžovat. ‚‚Mimčo je celé tři měsíce hodné, až na to, že mám nízký tlak, takže sem tam mám nějaký den trochu v mlze, protože se mi točí hlava nebo si tak různě poposedám, kde se dá,‘‘ dodává.

Sdílejte článek

Přečtěte si také