TopStar

1. července 2013 17:30

Blanka Konrádová

Bod varu (den čtvrtý): Důvěrnosti ve Varech. Co spolu mají Čvančarová a Brzobohatý?

Něžné objetí a úsměvy. Zdá se, že to mezi herečkou Jitkou Čvančarovou (35) a hudebníkem Ondřejem Brzobohatým na festivalu ve Varech pěkně zajiskřilo. Jak se jejich důvěrnosti líbí Petru Čadkovi a Ondřejově nové lásce Taťáně Kuchařové?

Manžel herečky, tanečník Petr Čadek, stál při slavnostním ceremoniálu opodál a nespustil ze své krásné manželky oči.

Žárlit ale nemusel. Jitka s Ondřejem jsou přátelé. Čvančarová ho totiž společně s dalšími osobnostmi pozvala na zahájení provozu charitativní Ostnaté kavárny sdružení DebRA, jejíž výtěžek bude určený pro pacienty s nemocí motýlích křídel.

Čadka s Čvančarovou čeká rušný týden. Na festivalu jedna akce střídá druhou a partneři chtějí stihnout všechno: festival, kavárnu i společné chvíle s malou dcerou Elenou Emílií (1).

„Na festival jsme přijeli sami dva. Chci, aby měla dcera šťastné dětství, takže ji netahám všude s sebou. Když to jen trochu jde, hlídají ji moji nebo Petrovi rodiče,” říká herečka.

„Přijeli jsme jen na jednu noc zase se za dcerou vracíme do Prahy,“ vysvětluje Jitka, které se rok a půl po porodu konečně podařilo zhubnout.

„Půjdeme sice na večírky, ale ne kvůli pařbě. Vzhledem k tomu, že na festivalu zastupuji partnera festivalu, bude mít moje účast na party spíš oficiální ráz,“ říká herečka. Čvančarová je sice nadšená filmová fanynka, nicméně do kina chodit nestíhá.

„Viděla jsem zatím jen zahajovací film Pěna dní. Je dost specifický, snímek rozhodně není určen širokému publiku,” dodává. „Zhruba půlku snímku jsem se snažila naladit na jeho poetiku. A pak jsem byla naprosto nadšená. Je to hodně pocitový film,“ zamýšlí se Čvančarová, která má kromě uměleckých snímků ráda i filmy s Johnem Travoltou: „Líbí se mi všechno, co natočil. On je většinou záruka, že film bude dobrý. Navíc se mi líbí jako chlap,“ prozrazuje herečka.

Čvančarová kromě propagačních akcí sdružení DebRA ČR dál hraje. V budoucnu se například objeví v pokračování filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág. Ve snímku nahradila původní představitelku veselé Irenky, Šárku Vojtkovou (40). V malé roli se ve filmu objeví i Petr Čadek. „Zahrál jsem si tanečníka,“ upřesňuje manžel Čvančarové.

Tip redakce: Pokud se rozhodnete navštívit v Karlových Varech Ostnatou kavárnu sdružení DebRA ČR, dejte si nejoblíbenější drink krásné herečky: silné černé italské presso.

-red-


Přečtěte si také