TopStar

6. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Bod varu (den devátý): Smutný klaun Lábus, Kaiser ho nechal ve štychu!

Herci Jiří Lábus a Oldřich Kaiser se po letech opět sešli na společném filmu. Ve snímku Klauni režiséra Viktora Tauše ztvárnují komické figurky, které se po letech spolupráci začali nesnášet. Že by to tak bylo i ve skutečnosti? Na autogramiádu k filmu na karlovarské kolonádě dorazil pouze Jiří Lábus

„Pan Kaiser se bohužel nemohl dostavit. Nezlobte se, ale víc vám k tomu nemůžu říct,“ řekla nám jedna z produkčních autogramiády.

Jiří Lábus působil velmi odpočatě, ale také odmítl kolegovu nepřítomnost komentovat. „ Nezlobte se, ale pokud chcete něco vědět o některém z mých kolegů, tak se zeptejte přímo jeho,“ uvedl známý komik.

O Oldřichovi Kaiserovi se ví, že má již několik let velké problémy s alkoholem a je to necelý rok, kdy se opakovaně léčil v protialkoholní léčebně v Červeném Dvoře. Bohužel veškeré snahy překonat svou závislost zatím pro Kaisera skončily neúspěchem.

Takže jediná možnost, kdy uvidíte známé herce pohromadě, bude zřejmě jenom ve filmu. Ale i tak to asi bude stát za to. Scénář ke Klaunům napsal Petr Jarchovský podle námětu Borise Hybnera. Kromě Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse na plátně uvidíte i francouzského herce Didiera Flamanda nebo evropskou komediální hvězdu Julií Ferrierovou.

-dad-


Přečtěte si také