TopStar

29. června 2013 18:00

Blanka Konrádová

Bod varu (den druhý): Miss World a pan Nikdo?

„Who is it?“ Budou se ptát zahraniční přátelé a obchodní partneři Miss Word 2006 při pohledu na fotky Radka Brzobohatého, nového partnera Taťány Kuchařové.

A zamilovaná modelka může začít vysvětlovat, o koho vlastně jde. Ondřej Brzobohatý je sice známou osobností, ale jen v malém českém rybníčku. Po boku Taťány Kuchařové ho teď čeká „velký svět“. Modelku zvou na prestižní společenské události a její doprovod média nikdy nenechají bez povšimnutí.

Co Kuchařová odpoví, až se jí novináři z Daily Mailu zeptají na nového partnera? Naštěstí má Ondřej Brzobohatý několik bodů k dobru: skládá skvělou hudbu, je známým moderátorem, za roli v seriálu dostal cenu TýTý.

Diváci Ondřeje Brzobohatého sice milují, ale co se týká jeho role, o herectví nemůže být moc řeč. I Ondřej sám několikrát prohlásil, že je v seriálu „sám za sebe“.

Jedno je jisté – jejich společné fotky budou vždycky lahodit oku. Ona je vyhlášená krasavice a on? Jestli někomu seznačně padne smoking, pak je to právě Ondřej Brzobohatý. Moderátor se také čím dál víc podobá svému otci, kterým byl Radek Brzobohatý, herec s obrovským sexappealem.

Jak Taťána, tak Ondřej ale budou muset ve vztahu leccos překousnout. Brzobohatý jistě nebude chtít být jen „ten mladý muž od Miss World“. Temperamentní Taťána si zase bude muset zvyknout, že pro Ondřejovu maminku, herečku Hanu Gregorovou, bude její partner stále malý „Ondrejko“.

Modelka bude muset přijmout i fakt, že je pouto mezi matkou a jejím partnerem hodně silné. Zatím to vypadá, že si Taťána porozuměla alespoň s Ondřejovou nevlastní sestrou Rolou. Do Varů totiž přijela trojice společně.

Ještě večer při slavnostním zahájení festivalu se Kuchařová s Brzobohatým snažili ohledně vztahu mlžit, v jednu ráno na večírku v hotelu Pupp už nejspíš zamilovaná dvojice na zapírání neměla sílu. Nakonec oba milenci zapózovali fotografům. Nový pár českého showbyznysu je tedy oficiálně na světě.

Jana Divišová


Přečtěte si také