TopStar

28. června 2013 22:38

Blanka Konrádová

Bod varu (den první): Travolta zavařil ochrance!

Už už to vypadalo, že John Travolta, hlavní host 48. ročníku festivalu, zamíří po červeném koberci rovnou ke vstupu do hotelu Thermal. Jenže hollywoodská hvězda se rozhodla jinak, vrhla se k fanouškům a svým dvěma bodyguardům pěkně zamotala hlavu!

John Travolta totiž najednou udělal otočku a zamířil odhodlaně přímo k aplaudujícím návštěvníkům. Začala spontánní akce, jakou festival ve Varech za osmačtyřicet let svého trvání nezažil.

Limuzíny s ostatními festivalovými hosty se beznadějně zasekly ve frontě na téměř dvacet minut, které John Travolta strávil v kontaktu s diváky. Ochranka okamžitě posílila a okolo hvězdy se najednou seběhlo dvanáct mužů. Kdyby ale chtěl někdo Travoltovi opravdu ublížit, stejně by to neměl nijak složité.

Samotný herec si však s nebezpečím zjevně hlavu nelámal hlavu. Rozdával široké americké úsměvy a třásl rukama všem okolo. Vzal to systematicky podél všech zábran. Řidič další limuzíny v pořadí, v níž v tu chvíli seděla dlouholetá programová ředitelka festivalu Eva Zaoralová, se nakonec dokonce dal do couvání, aby měl americký herec pro svou show dostatek místa.

Vary se díky tomu zamilovaly do Johna Travolty na první pohled. Snad to platí i obráceně. Pořadatelé letos na festival moc význačných osobností nepřilákali. Když svou účast odřekla kvůli úrazu hlavy i herečka Audrey Tautou, byla to pro festival rána. Travolta ale už teď její nepřítomnost návštěvníkům bohatě vynahradil.

Pohled zblízka šéfredaktorky Prima-Style

Moc nevěřím na kouzlo hollywoodských hvězd a vlastně jsem byla trochu připravená ohrnout nad Travoltou nos. Stárnoucí chlapík na prahu šedesátky... a barví si vlasy! Teď ale říkám: má charizma a je sexy!

Někde cestou mezi Prahou a Karlovými Vary jsem v žertu poznamenala, že by nebylo od věci zeptat se na tiskovce Travolty, jestli si přibalil do kufru i Pomádu.

„Fotil jsem ho v Americe a moc vstřícný teda nebyl,“ zatvářil se skepticky redakční fotograf Jirka Janoušek. Zajímalo by mě, jak okomentuje tuto Travoltovu akci.

Jana Divišová


Přečtěte si také