TopStar

30. června 2013 17:00

Blanka Konrádová

Bod varu (den třetí): Krainová se konečně uklidnila!

Kam vkročí dlouhonohá topmodelka Simona Krainová, tam jsou ve varu především muži. Pozornost na sebe strhla i na včerejší Jameson party v Karlových Varech.

Simona si příchod dobře načasovala – na večírku se objevila krátce po půlnoci. Právě v době, kdy byla zábava v nejlepším. Maminka dvouletého Maxe a osmiměsíčního Bruna vůbec nevypadá na svých čtyřicet let. Je štíhlejší než před deseti lety a celá jen září. Aby ne…

Modelka s rodinou totiž polovinu června strávila s rodinou na Lanzarotte v domě svého kamaráda. „Do hotelu jsme nechtěli, a tak nám půjčil klíče a dal nám k dispozici dům,“ okomentovala Krainová kouzelné chvilky volna. Na dovolené si odpočinula a vypadá teď naprosto senzačně.

Půjčený dům se rodině vyplatil, za hotel by tentokrát zaplatili velkou sumu. Na Kanárské ostrovy se totiž na celé dva týdny stěhovala celá rodinka – kromě Simony, jejího manžela Karla Vágnera a synů na dovolenou jela také babička a ještě chůva pro oba kluky. Karel a Simona tedy měli spoustu času jen sami na sebe.

Filmový festival si ovšem Simona nechtěla nechat ujít. Bývaly časy, kdy v Karlových Varech pěkně řádila. Největší průšvih se jí povedl ve chvíli, kdy měla na exkluzivní party předvést šaty za miliony. Večírek, který akci předcházel, ji ale unavil natolik, že na prezentaci vůbec nedorazila! Podobné excesy prý už podle topmodelky nehrozí. „S mateřstvím jsem se uklidnila,“ říká dnes Simona Krainová.

-jan-


Přečtěte si také