TopStar

20. listopadu 2018 09:46

Tereza Šulcová

Boj o syny! Plekanec chce mít děti v Česku, co na to Vondráčková?

Pár se dal dohromady v roce 2010 a rok na to ji Plekanec požádal o ruku. V roce 2012 měli svatbu a čekali spolu první dítě. V roce 2016 mu Lucie porodila druhého syna a od té doby se hovoří o manželské krizi, která vyvrcholila žádostí o rozvod ze strany manželky.

Snad každý zaznamenal rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35). Zpěvačka o něj požádala v Kanadě, i když byli domluveni, že se rozvod bude řešit u nás v Česku. Hokejista se údajně chtěl na dělení majetku a alimentech domluvit před zahájením rozvodového řízení, ale tak se nestalo.

Plekanec nabízel ženě byt v hodnotě 25 miliónů s tím, že jí ještě 5 miliónů vyplatí v hotovosti, ale Lucie chtěla pravděpodobně víc, a proto zažádala o rozvod v Kanadě bez předchozí domluvy. Podle informací Blesku nesmí Plekanec do doby, než budou oficiálně rozvedeni zablokovat Lucii žádnou kartu, takže ta může vybírat co se jí zlíbí bez jakýchkoli limitů.

Jediné, co nesmí zpěvačka přesáhnout je polovina toho, co hokejista vydělá. Pokud soud vyhoví nárokům Vondráčkové, může si přijít na přibližně 200 miliónů korun, tedy polovinu všeho, co její manžel do teď vydělal, nemluvě o nemovitostech. Spor se ale netýká jen peněz a majetku. Plekanec by chtěl mít děti u sebe v Česku a to se nelíbí jeho manželce, která je má v péči v Kanadě. To byl jeden z důvodů, proč se hokejista vrátil zpět do Česka.

Vondráčkové se z Kanady s dětmi pravděpodobně moc nechce. Nedávno zveřejnila na Instagramu fotku z Montréalu, kde již sněží! Ta má s úsměvem na tváři jasno, že se z Kanady nehne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také