TopStar

19. října 2015 17:34

Michal Chalupa

BOMBA: Madonna sbalila jednoho z nejlepších herců světa! Věřili byste, s kým chodí?

Asi málokdo by si na to vsadil, asi málokdo tomu věří, ale vypadá to jako hotová věc. Madonna (57) vstoupila znovu do stejné řeky a s největší pravděpodobností to zase táhne s mužem, se kterým již v minulosti žila, a dokonce za něj byla vdaná.

A modří už vědí! Popová ikona opět skončila v náručí bouřliváka Seana Penna (55). Jejich manželství trvalo čtyři roky v letech 1985–89, aby skončilo kvůli násilným excesům Seana. Jenže teď se dobří holubi vracejí, držitel dvou Oscarů a jeden z nejžádanějších amerických herců jezdí s Madonnou, kamkoli se v rámci svého Rebel Heart Tour hne a skvěle se baví.

Sean Penn se v červnu rozešel s Charlize Theron a už v září byl načapán novináři i s Madonnou v New Yorku. Když byl vyfocen s komičkou Amy Schumer, jak si užívají její koncert, prozradila Madonna, že jí napsal i dopis. „Konečně ocenil moje umění. A to je všechno, co o tom můžu říct, o.k.? Třicet let poté…“ Jak informoval zdroj portál Radaronline.com ubytovali se 16. 10.ve Vancouveru ve stejném hotelu a tvrdí, že jejich láska opět kvete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také