TopStar

20. července 2013 11:30

Dagmar Dandová

Bouřlivák Charlie Sheen: Je z něj děda!

Americký herec Charlie Sheen (47) je dědečkem! Do této role Sheena právě pasovala jeho nejstarší dcera Cassandra Estevez (28). Hercova první vnučka dostala jméno Luna.

„Je to neuvěřitelné. Narození vnučky byl nejúžasnější den mého života,“ uvedl herec na portálu TMZ.com.

Charlie Sheen svou dceru počal už v devatenácti letech se spolužačkou ze střední Paulou Profit. Další Sheenovy děti jsou ještě malé, takže vnučka Luna bude mít dva strýčky, kteří budou jen o čtyři roky starší, než je ona sama. Jde o dvojčata Boba a Maxe, které Sheenovi porodila herečka Brooke Mueller (35). S první bývalou manželkou Denise Richards (42) má devítiletou Sam a sedmiletou Lolu.

Herec zažil největší popularitu díky účinkování v seriálu Dva a půl chlapa (2003), ve kterém hrál slavného sukničkáře a starého mládence Charlieho Harpera. V době natáčení se stal nejlépe placeným televizním hercem na světě. Za svůj výkon získal čtyři nominace na cenu Emmy a dvě na Zlatý Glóbus.

Díky častým sporům s vedením byl Sheen ze seriálu vyhozen a nahrazen hercem Asthonem Kutcherem. Sheen, jinak vlastním jménem Carlos Irwin Estevéz, si zahrál i ve filmech Mladé pušky (1988), V kůži Johna Malkoviche (1999). Scary Movie (2003) či v seriálu Anger Management (2012).

-juf-

Sdílejte článek
Štítky puška luna seriál denise richards

Přečtěte si také