TopStar

6. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Brabcovy tajné zbraně: Vteřinové lepidlo a umělý nehet!

Tak tohle je vážně unikát! Poslední desku kytaristy Lubomíra Brabce bude možné zakoupit jenom v potravinách! Supraphon připravil limitovanou edici, v které je CD kytaristy „zalito“ do bonboniéry.

Brabec v jediný den album Romance představil, pokřtil a hned poté s přáteli oslavil svoje šedesáté narozeniny. Produkce večera se ujala jeho partnerka Iva Urválková, která je v civilním životě novinářkou. K hudbě má vztah pouze pasivní, a taktéž k vodě, přitom Brabec je do vody blázen. Dokonce chtěl být závodním plavcem!

Teď dělá mimo jiné canyoning a jachtaří, takže nikoho nepřekvapilo, když byl slavnostně pasován na lodního kapitána. Rituálu se ujal Daniel Hůlka, který je na lodi mast manem. „Tahám plachty, což je největší dřina,“ vysvětloval zpěvák.

S Lubošem Brabcem jezdí jachtařské závody a také na dovolenou. Do Chorvatska, do Řecka, do Itálie… a vždycky na lodi.

„Luboš je v pravém slova smyslu adrenalinový člověk. Většina si na to hraje, ale on takový opravdu je,“ řekl Hůlka. A Lucie Výborná, která s posádkou taky jezdívá, práskla: „Pořád má u sebe dva pytlíčky. V jednom dýmku a v tom druhém umělé nehty. Jednou, když jsme se plavili, tak mě totálně šokoval. Z pytlíčku vytáhnul vteřinové lepidlo, napatlal si ho na do krve utržený nehet a na něj položil ten umělý. Říkal: Jsem v pytli, za tři dny hraju v Salzburku.“

Kytaru si s sebou bere i na loď a hraje na ni každý den!

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také