TopStar

3. září 2017 10:11

vedran

Brad a Angelina prošli duchovní terapií, rozvod je zažehnán úplně

Už několik týdnů se spekuluje, že hvězdný pár Brad Pitt a Angelina Jolie k rozvodu nepřistoupí. Spekulace nyní potvrdil kanadský novinář Ian Halperin, který o hvězdném páru sepisuje biografii.

"Bylo nutné, aby Brad udělal první vstřícný krok. Když se tak stalo, pár si padl do náruče a uvědomil si, že od sebe jít nechce. Byl to emotivní moment plný slz, ale právě tohle je posunulo velký kus kupředu," uvedl pro The Mail on Sunday Ian Halperin.

"Byla to ta pravá chvíle, kdy si uvědomili, že chtějí začít znovu. Bezesporu to bylo setkání s Ježíšem," dodává žurnalista, podle něhož manželé procházejí intenzivní duchovní rehabilitací, jež je vrací zpět do života, zvláště toho soukromého.

Brad Pitt a Angelina Jolie oznámili rozchod a plánovaný rozvod loni v září. Společnému rozhodnutí předcházela velká hádka mezi Bradem a nejstarším synem Maddoxem, kdy se do sebe slovně pustili v soukromém letadle z Francie do Los Angeles. Hádka se vyostřila natolik, že každý přistál na jiném letišti.

"Angelinu tohle totálně zasáhlo, byla to ta chvíle, kdy se rozhodla zahodit celé manželství. Byla už ze všeho úplně otrávená," doplnil dále novinář Halperin.

Přestože mnozí nevěřili, že by se slavný herecký pár mohl někdy usmířit, stal se pravý opak. Pitt a Jolie jsou spolu už dvanáct let.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt Angelina Jolie

Přečtěte si také