TopStar

29. června 2018 11:00

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio se už vrhli na natáčení nového filmu o vrahovi Charlesu Mansonovi

Leonardo DiCaprio zveřejnil na svém Instagramu první fotku z natáčení nového filmu Once Upon A Time In Hollywood kontroverzního režiséra Quentina Tarantina. Po jeho boku si zahraje Brad Pitt a dámy se tak mohou těšit na parádní hereckou krasojízdu. Na kterého z pánů se těšíte více?

V novém snímku Quentina Tarantina Kdysi dávno v Hollywoodu si hlavní role zahrají dvě nejžádanější jména filmového průmyslu Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Film bude pojednávat o vrahovi Charlesu Mansonovi, který zavraždil mimo jiné i manželku slavného režiséra Romana Polanského Sharon Tate. Šok je umocněn faktem, že dívka byla v osmém měsíci těhotenství. Manson zavraždil se svými následovníky během dvou dnů v srpnu 1969 sedm lidí a následně byl odsouzen k doživotí. V listopadu loňského roku ve věku 83 let Charles Manson zemřel.

Dříve už oba herci s Tarantinem spolupracovali, každý ale zvlášť. Brad si zahrál zhýralého Alda Raineho ve filmu Hanebný pancharti. A Leonardo zas ztvárnil krvežíznivého Calvina Candieho ve snímku Nespoutaný Django.

Ve filmu si po boku hvězdného dua zahrají i Al Pacino, Tim Roth, Kurt Russell či kráska Margot Robbie, která zkušenost z natáčení s DiCapriem již má (Vlk z Wall Street). Půjde o devátý Tarantinův snímek a jeho premiéra se plánuje na 9. srpna příštího roku, tedy k 50. výročí smrti Sharon Tate.


Přečtěte si také