TopStar

29. dubna 2018 10:58

Brad Pitt, Mariah Carey nebo Jennifer Lopez: Hvězdy, které zrušily svatbu na poslední chvíli

Nehledě na neskonalou lásku, láskyplná vyznání věčné věrnosti či prsteny v milionové hodnotě se tyto hvězdné páry rozešly. Svatba byla kompletně připravena, ale dvojice si náhle uvědomily, že to nebude ono a svůj život chtějí trávit po boku někoho jiného. No, pojďme se na některé z nich podívat.

Jennifer Lopez a Ben Affleck 2002-2004

Lopez se s Affleckem seznámila na natáčení snímku ‚‚Láska s rizikem‘‘ a jejich spolupráce na filmu vyústila v dvouletý vztah. Bennifery miloval celý svět a nevěsta z toho měla hroznou radost. JLo nadšeně prezentovala všude možně zásnubní prsten s růžovým diamantem v hodnotě jedné miliardy korun a dokonce obsadila herce i ve svém klipu ‚‚Jenny From The Block‘‘. Affleckovi se ale tolik mediální pozornosti nelíbilo. Nejen, že v jeho kariéře to vypadalo na krach, tak i v médiích mu přezdívali pan Lopez.

Herec nátlak médií, veřejnosti i samotné Jennifer nevydržel a hodinu před svatební ceremonií celý obřad zrušil. Jejich vztah sice ještě pár měsíců pokračoval, ale velmi záhy odešel Affleck k herečce Jennifer Garner.

Po jejich rozchodu se Lopez velmi držela, aby neupadla do deprese. Nakonec se ale nechala v jednom z rozhovorů slyšet, že rozpad jejího vztahu s Benem pro ni byl hroznou ránou: ‚‚Když mi Ben řekl, že bychom se měli rozejít kvůli nátlaku veřejnosti, cítila jsem se, jakoby mi někdo vyrval srdce z hrudi.‘‘

Robert Pattinson a Kristen Stewart 2008-2013

Ještě ani nedošlo ke premiéře ságy ‚‚Stmívání‘‘ a už se začalo mluvit o románku hlavních hrdinů, herce Roberta Pattinsona a Kristen Stewart. Když i samotný pár svůj vztah potvrdil, média začala hned spekulovat o možné svatbě, jejím termínu a místě konání.

K ceremonii ale nedošlo. V létě roku 2012 se Kristen objevila v objetí režiséra Ruperta Sanderse, se kterým spolupracovala na filmu ‚‚Sněhurka a lovec‘‘. Za jeden den se celý svět včetně Roberta dověděl, že herečka svému dlouholetému partnerovi zahýbá. Stewart se Robertovi dlouho omlouvala a ten se snažil na vše zapomenout, ale trpělivost ženichovi vydržela jen několik měsíců. Na jaře 2013 se dvojice rozešla definitivně. Rob se z Kristenina domu odstěhoval a vzal si s sebou jejich společné dva psíky.

Maria Sharapova a Sasha Vujačić 2009-2012

V říjnu 2010 se světová tenistka zasnoubila se slovinským basketbalistou Sashou Vujačićem. I přesto ale upřednostňovala vždy svou sportovní kariéru. Zatímco se manažeři hvězd domlouvali na datu svatby, oba sportovci stále trénovali a vídali se stále méně. Nakonec bylo rozhodnuto, že ke svatbě dojde v listopadu roku 2012 v Turecku. Dvojice se obřadu ale nedočkala. Několik měsíců před ceremonií se Maria rozhodla, že ji vztah na dálku nebaví a zásnuby zrušila. Vše proběhlo hladce a dvojice se dodnes přátelí.

‚‚Máme teď se Sashou takové období, kdy ještě můžeme něco dokázat a vyhrát. Čas sportovce je příliš krátký. Mít v tak plném harmonogramu ještě vztah je v podstatě nereálné. Tohle řešení bylo hrozně těžké, ale bylo mnohem férovější ho udělat než čekat, co se stane po svatbě,‘‘ nechala se tehdy v rozhovorech slyšet Sharapova.

Britney Spears a Jason Trawick 2010-2013

V průběhu Britneyina nejhoršího období a mnoha nervových zhroucení byl Jason náhle světlem naděje v jejím životě. Po rozvodu s Kevinem Federlinem roku 2008 prožívala zpěvačka velmi zlé časy a její manažer byl jedním z mála lidí, kdo jí pomáhal dostat se zpět do normálu. Jejich pracovní vztah přesáhl novou úroveň - Jason si zahrál v jejím klipu ‚‚Criminal‘‘ a v prosinci 2011 požádal Trawick Britney o ruku.

Jelikož se Jason o svou nastávající bál, vzal na sebe dokonce částečnou péči o zpěvačku a její zdraví. V listopadu 2013 se ale pár rozešel. Podle všeho kvůli dětem Spears. Ta chtěla další dítě, ale Jason se v roli otce neviděl.

Brad Pitt a Gwyneth Paltrow 1994-1997

Dvojice spolu začala chodit po natáčení filmu ‚‚Sedm‘‘. Herci byli dokonce podobní jeden druhému díky svým účesům a stylu oblečení. Nikdo nepochyboval, že dva sex symboly tehdejší doby uspořádají pořádnou veselku. Herečka to tak ale evidentně neviděla a svého milého vesele podváděla s kolegou Johnem Hannou, se kterým si zahrála ve filmu ‚‚Srdcová sedma‘‘.

Mariah Carey a James Packer 2015-2016

V lednu roku 2016 se zpěvačka Mariah Carey zasnoubila s australským miliardářem Jamesem Packerem. Ceremonie se měla odehrát na Karibiku. Zpěvačka snila o tom, aby její svatební šaty zdobily stovky zlatých motýlů. Návrháři se pustili do práce, ale ženich náhle celý obřad zrušil. Podle všeho se miliardář nemohl smířit se zpěvaččinou minulostí. Byl šokován jejími románky a extravagantními rozchody. Zároveň byl Packer unaven zpěvaččinou kariérou a věčným dohledem novinářů.

Mariah se smířila s rozchodem rychle, ale žádala od Jamese finanční kompenzaci ve výši v přepočtu jedné miliardy korun. Vždyť sama utratila celé jmění kvůli svatebním přípravám. Miliardář vyplatil zpěvačce kompenzaci, která nebyla o moc nižší než původní požadovaná suma a tím jejich svazek definitivně skončil.


Přečtěte si také