TopStar

7. dubna 2018 12:06

Brad Pitt už má novou! Tentokrát randí se slavnou umělkyní

Podle amerického portálu Page Six se hollywoodský herec Brad Pitt čím dál tím častěji objevuje po boku atraktivní brunetky Neri Oxman. V posledních dnech byla dvojice několikrát spatřena na obědě i večeři. A permanentní doteky a polibky rozhodně nepůsobily dojmem pouze přátelským. Pittova nová dívka je krásná i inteligentní, ale hlavně - nemá nic společného se showbyznysem.

Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta bude zanedlouho u svého oficiálního konce a v několika následujících týdnech se vyřeší všechny rozvodové potíže i starosti. A to znamená, že dvojice si už v klidu může budovat nové vztahy. Brad sice plánoval, že se na ženy v současnosti zaměřovat nebude, i přesto neztrácel čas a novou dívku si našel velmi záhy. Jeho nová milá, profesorka Massachusettského technologického institutu Neri Oxman je zároveň uznávaná architektka, designerka a malířka. S Bradem ji dala dohromady společná láska právě k architektuře.

Pitt se o umění vždy zajímal a roku 2005 po uragánu v New Orleans dokonce založil organizaci Make It Right, která má za úkol vybírat finanční obnosy na stavbu nových ekologických domů. Brad a Neri spolupracují na novém projektu v New Orleans, a proto se dala dvojice dohromady.

‚‚Brad si s Neri skvěle sedl. V obou sídlí vášeň k umění a architektuře. Jejich vztah lze charakterizovat jako profesionální přátelství, ale zároveň mezi nimi panuje velké romantické napětí. Brad se s dívkou snaží trávit co nejvíce času. Vždyť Neri je úžasná,“ nechal se pro Page Six slyšet Bradův blízký přítel.

Podle portálu Entertainment Tonight si ale i Angelina Jolie našla novou lásku. A nejedná se o kambodžského režiséra, který se zdál být jedním z nejbližších mužů Angelinina okolí. ‚‚Ano, někoho si našla,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Jedná se prý o někoho o dost staršího, ale velmi sympatického. Nejdůležitější ale je, že nový přítel herečky není žádná celebrita a tudíž nejde ani o milionáře. Muž žije v Los Angeles stejně jako Angelina a hereččini přátelé utvrzují, že nová láska na ni má velmi pozitivní vliv, protože po rozchodu s Bradem prožívala pořádně krušné chvilky.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt nový vztah Angelina Jolie nový přítel Neri Oxman

Přečtěte si také