TopStar

5. listopadu 2014 11:50

Táňa Sáblíková

Bravo Ondro! Brzobohatý dal fanouškovi opravdu skvělý dárek k narozeninám

Sympaťák Ondřej Brzobohatý si během nedělního koncertu v Brně mohl alespoň na chviličku odpočinout. Na pódiu ho totiž nahradil mladík, který zanechal na publiku i samotném Ondřejovi opravdu velký dojem!

„Lístek jsem dostal k narozeninám a chtěl bych tady zahrát a zazpívat jednu písničku,“ nestyděl se říct naplno Miloš, který se dostal na pódium k Ondřeji Brzobohatému z publika. Po tomto proslovu se Ondra nakloní k Milošovi a zeptá se, co by chtěl zazpívat. „Dneska už tady zazněla, bude to vaše písnička Vietor,“ nechá se slyšet a uvede tak Brzobohatého do mírných rozpaků. Zvlášť když se také sám doprovodí na klavír a vystřihne skladbu z nejnovějšího Ondřejova alba bez chybičky.

A píseň Vietor je vlastně duet Ondřeje se slovenským slavíkem Peterem Cmoríkem! A tak musí Miloš zvládnout oba hlasy. Ondra, který celou dobu je s Milošem na pódiu, ho točí na telefon a pak se k mladé naději české hudební scény přidá!

Pro Miloše prostě nezapomenutelný narozeninový dárek, zvláště když kluci z kapely po jeho odchodu na něj ještě volají, kdy si má udělat volno na další koncerty.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také