TopStar

10. prosince 2017 10:04

Britney Spears si užívá se svým novým zajíčkem basket

Už je to rok, co světová zpěvačka Britney Spears chodí se sexy tanečníkem Samem Asghari. Veřejnost tomuto románku příliš nadějí nedával, dvojice mezi sebou má poměrně značný věkový rozdíl. Samovi je 23, zatímco zpěvačka před pár dny oslavila 36. narozeniny. Oba však působí zamilovaně a ani po roce není ve vztahu po mráčcích ani známky.

Před několika dny se zpěvačka Britney Spears a její o 13 let mladší přítel ukázali na veřejnosti, konkrétně na basketbalovém utkání v Los Angeles. Nebyli sami, vzali s sebou i dva zpěvaččiny syny Seana a Jaydena. Samozřejmě, že paparazziové si dvojice okamžitě všimli a požádali dvojici o možnost realizace několika snímků. Oba aktéři sice spokojeně až šťastně vypadají, věkový rozdíl však zapřít nejde.

Britney spears y su chulazo del novio sam asghari #britneyspears #samasghari #boyfriend #ilovebritney #brit #britneyspearsfan #britneyspearsarmy #toxic #fans #womanizer

Příspěvek sdílený MISFITS (@misfitsmadrid), Pro 7, 2017 v 9:24 PST

So in love with this puppy @samasghari #HappyHalloween

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears), Říj 31, 2017 v 4:47 PDT

Britney a Sam se poznali na natáčení hudebního klipu zpěvačky Slumber Party, ale Spears si troufla říci o tanečníkovo číslo až po 5 měsících vzájemné spolupráce. Dále se však vztah začal rozvíjet velmi zprudka a velmi záhy se Asghari poznal i se zpěvaččinými ratolestmi. Dnes je Sam prakticky členem rodiny a dvojice je prakticky nerozlučná. Sam doprovází zpěvačku na téměř všech turné a vystoupeních. Soukromí si dvojice dobře střeží a nerada se o něm zmiňuje před novináři. Podle Instagramu hvězdy je však evidentní, že pár je šťastný.

With my love before she goes and kills it again

Příspěvek sdílený Sam Asghari (@samasghari), Srp 26, 2017 v 7:56 PDT

Připomeňme si, že to není tak dávno, co Britney tolik štěstím a ani zdravím nesršela. Vždy se za ní táhlo přízvisko maniodepresivní hysterka a jejím křivkám rozhodně nepatřilo označení sex bomba. Dnes tomu ale tak není a zpěvačka se v mnohých rozhovorech nechává slyšet, co je důvodem její opět fantastické postavy. Že by to byl zajíček v podobě jejího mladšího přítele? Kdo by si takovou motivaci nenechal líbit, posuďte sami.

A million smiles for one reason, thats what you call success #bts of last years shoot with @binais thanks to the talented @drkamdds for the incredible smile make over #letssmile

Příspěvek sdílený Sam Asghari (@samasghari), Pro 4, 2017 v 2:23 PST

Sdílejte článek
Štítky vztah Britney Spears věkový rozdíl Sam Asghari

Přečtěte si také