TopStar

7. února 2018 08:00

Britney Spears slaví se svým zajíčkem roční výročí!

Zpěvačka Britney Spears (36) v poslední době září štěstím. Především díky svému úspěšnému osobnímu životu, který byl v minulosti dost nešťastný. Na svém Instagramu zveřejnila hvězdná blondýnka fotku, na které pózuje se svým přítelem Samem Asgharim (24) u vodopádu.

‚‚Přes rok s tímto mužem. Právě on mě každý den inspiruje, je mi díky němu lépe a dělá mě to nejšťastnější ženou pod sluncem,“ napsala Britney ke své fotografii. Asghari si dal na svůj profil tutéž fotku a označil na ní zpěvačku jako nejkrásnější dívku na světě.

Fanoušci se nechali slyšet, že dvojice vypadá fantasticky a Britney vedle mladíka jen vzkvétá. Oba dva zamilovaní jsou ve fantastické formě a skvěle si rozumí. Nenechaly na sebe čekat ani otázky ohledně svatby - fanoušci Britney se nemohou dočkat, až ji uvidí v bílém. Západní média informují, že spekulace nejsou zas tolik nereálné a k obřadu by v brzké době skutečně dojít mohlo. Nejen, že si pár rozumí, Sam se dokonce spřátelil se syny zpěvačky, 12letým Seanem a 11letým Jaydenem.

‚‚Vypadáte fantasticky! Nejlepší pár. Zasloužíte si být šťastni,“ okomentoval snímek jeden z fanoušků. A podobných komentářů se objevily mraky.

Připomeňme, že Britney a Sam se poznali na natáčení hudebního klipu zpěvačky Slumber Party. Spears si troufla říci o tanečníkovo číslo až po 5 měsících vzájemné spolupráce. Dále se však vztah začal rozvíjet velmi zprudka a velmi záhy se Asghari poznal i se zpěvaččinými ratolestmi. Dnes je Sam prakticky členem rodiny a dvojice je prakticky nerozlučná. Sam doprovází zpěvačku na téměř všech turné a vystoupeních. Soukromí si dvojice dobře střeží a nerada se o něm zmiňuje před novináři.

Sdílejte článek

Přečtěte si také