TopStar

16. srpna 2018 13:35

Britney Spears v reklamě na nový parfém! Jak se vám líbí v BDSM oblečku?

Koncem července představila zpěvačka Britney Spears (36) veřejnosti nový unisexový parfém z vlastní kolekce. Pojmenovala ho na počest jedné ze svých starších písní Prerogative. A teď se na jejím Instagramu objevila fotografie z nové reklamy. Tam je Britney v zatraceně sexy černém latexovém outfitu. Co na ni říkáte?

Mnohé fanoušky popové princezny nezaujala tolik vůně jako fyzická zdatnost a obleček zpěvačky. ‚‚Nádherná. Úžasná postava,‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů sledujících. A je tomu skutečně tak, Britney má formu jako nikdy předtím.

Hvězda se totiž každou možnou volnou chvilku věnuje sportu. A to i během svého turné a koncertování. Ke svému cvičení nepotřebuje ani fitko, má vlastní program, kterému se může věnovat na koberci v hotelovém pokoji.

Před pár dny se Britney pochlubila, jak cvičí, a co dělá pro udržení své figury. ‚‚Putování z hotelu do hotelu vás může vystresovat, a já se proto rozhodla každý den věnovat alespoň dvě hodiny józe. V pokoji, na chodbách, zkrátka kdekoli. Trošku jsem ale nastydla. Na druhou stranu, dělám pro sebe něco produktivního,‘‘ okomentovala video hvězda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také