TopStar

9. dubna 2018 07:43

Brooklyn Beckham je proutník po tátovi! Našel si novou holku?

Jak to tak vypadá, vztah Brooklyna Beckhama a herečky Chloë Moretz je již minulostí. Paparazziové přistihli syna světového fotbalisty, jak líbá jinou. Křehkou sofistikovanou blondýnku vyměnil Brooklyn za žhavou brunetku z Playboye. No, zkusit se má v životě vše.

Brooklyn se s novou přítelkyní objevil v tetovacím salonu mistra Doctora Woo. Jeho dívka je dvacetiletá kanadská modelka Lexi Wood, která má už zkušenosti i s Playboyem. Dvojice vypadala zamilovaně, povídala si, smála se, líbala se... A to si nenechali ujít fotografové. Fotky Brooklyna s novou brunetkou obletěly celý svět a všechny fanoušky teď zajímá, jak se na fotky bude tvářit Brooklynova již nejspíše ex Chloë Moretz. Vždyť žádné oficiální oznámení o rozchodu dvojice nezveřejnila.

Informace o Chloë prozatím nejsou, proto se podíváme na novou Beckhamovu holku Lexi Wood. Modelka má na Instagramu přes 80 tisíc sledujících a svou kariéru započala už ve svých 16. Právě v tomto věku se přestěhovala se svou sestrou do Paříže. Další 4 roky zkrášlovala titulní strany japonského Vogue, Galore, ruského Cosmopolitanu a také se objevila v Playboyi. Lexi je zároveň fanynka fitnessu a regulerně chodí cvičit do oblíbené posilovny Beckhamů SoulCycle.

Roku 2017 v rozhovoru pro časopis GQ Wood přiznala, že kdyby se nestala modelkou, šla by studovat design. S Victorií Beckham, potenciální tchýní, bude mít dívka tedy mnoho společného.

‚‚Vždy mě zajímala móda. Je to vtipné, zrovna teď jsem přebírala staré rodinné fotky, na kterých je mi 8. Měla jsem na sobě červené pyžamové kalhoty, které působily jako šaty. Zkrátka hrůza. Všechno oblečení, které si kupuji, ladím do svého stylu. Proto bych ráda v budoucnu založila vlastní módní značku,‘‘ nechala se dívka slyšet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také