TopStar

12. června 2013 12:40

Blanka Konrádová

Brožová v šoku: Brutální útok na dceru!

Herečka Kateřina Brožová (45) hlídá Kačenku (11) jako oko v hlavě. Poté, co na ni zaútočila smečka fotografů a novinářů, přestala brát dceru i na společenské akce.

„Kačenka šla občas na premiéru nebo módní přehlídku se mnou. Ve společnosti už ji ale nikdo nikdy neuvidí,” rozhodla se Kateřina Brožová. Zlomový okamžik nastal po premiéře muzikálu Baron Prášil. „Když dcera vycházela ze šatny, vrhli se na ni novináři a fotografové. Strašlivě ji vyděsili.“

„Mami, já už nikdy nechci nikam chodit,“ prosila pak mámu Kačenka se slzami v očích. Kateřina Brožová se jí rozhodla vyhovět. Říká, že svou dceru by nikdy do ničeho nenutila. I ona totiž měla v dětství možnost volby.

„Nikdo na mě netlačil, že mám být třeba baletka. Sama jsem se rozhodla pro herectví.” Svoji dceru chce v její volbě podporovat. „Asi z ní nebude herečka, zpěvačka, tanečnice nebo modelka. Zatím to vypadá, že z ní bude výtvarnice,“ zamýšlí se herečka, z níž je po experimentech s hnědými odstíny vlasů zase blondýna.

„Neměla jsem v úmyslu zůstat hnědovláskou napořád,” říká Kateřina Brožová. Rozhodnutí vrátit se k blond odstínu pak urychlil telefon režiséra Adamce. Ten Kateřině nabídl roli v seriálu FTV Prima Cesty domů. „Chtěl, abych moje role měla blonďaté vlasy. Vrátila jsem se tedy ke světlé barvě a musím říci, že se teď cítím mnohem lépe,“ dodává herečka.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také