TopStar

21. ledna 2018 09:00

Bruce Willis prodává byt v New Yorku. Chcete si ho koupit? Stačí 300 milionů

Bruce Willis (62) dal na prodej jeden ze svých bytů v centru New Yorku, který koupil před necelými dvěma lety. Proč se chce herec nemovitosti v Manhattanu s fantastickým výhledem na celé město i Central Park zbavit, to nikdo neví.

Dům, ve kterém pře několika mála lety Willis byt koupil, byl postaven v roce 1923 a může nalákat potenciální zájemce nejen díky své bohaté historii, ale i díky vysoké zabezpečenosti, kterou poskytuje. Dům je 24 hodin denně sledován a chráněn. V apartmánu je 6 ložnic, 4 koupelny, obývací pokoj, jídelna, ohromná kuchyň a knihovna.

Za tento byt chce Bruce Willis kolem v přepočtu 300 milionů korun. Mimo tuto nemovitost vlastní hvězda hollywoodských pláten ještě celý dům v New Yorku a příměstskou vilu ve státě Idaho.

Celkově si soukromí Bruce Willis i jeho milá Emma Heming pořádně střeží. Před nedávnem poskytovali rozhovor pro časopis Elle Decor a nechali se vyfotit i na titulní stranu. Většinou se hvězdy nechají vyfotit pro tento časopis právě u sebe doma, ve svém domáckém prostředí. Ne však Willis. Ten zabral celou stranu a jeh dům ani dekorace už na fotce nebyly. Fanoušci se na herce osočili za jeho nevstřícnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také