TopStar

27. prosince 2017 10:39

Brutální vražda bratrance světové zpěvačky Rihanny

Před několika málo hodinami devětadvacetiletá zpěvačka Rihanna zveřejnila informaci, že byl zastřelen její jednadvacetiletý bratranec Tavon Kaiseen Alleyn. Příbuzný hvězdné interpretky byl brutálně zavražděn na Barbadosu, a to jen několik hodin poté, co se sestřenkou a celým zbytkem rodiny oslavil Vánoce.

‚‚Spi v pokoji, bratránku... Nemohu uvěřit, že teprve před pár hodinami jsem tě objímala! Neuměla jsem si vůbec představit, že by to mělo být naposledy, kdy ucítím teplo tvého těla! Vždy tě budu mít ráda,“ okomentovala Rihanna fotografii, kde je spolu s Alleynem, a dodala hashtag ‚‚konec ozbrojenému násilí“ (#endgunviolence).

Podle svědků se 26. prosince Tavon procházel ulicí v oblasti Saint Michel, když k němu kolem sedmé hodiny večerní přistoupil neznámý muž. Ten na něj několikrát vystřelil a z místa činu uprchl. Policie pachatele stále hledá. Mladý Tavon sice byl převezen okamžitě převezen do nemocnice, ale svým zraněním podlehl.

Rihanna si byla se svým bratrancem velmi blízká, často s ním trávila čas a stále se s Tavonem fotila. Zesnulý byl na svou sestřenku řádně pyšný a oslovoval ji ‚‚moje RiRi“.

Je třeba zmínit, že na Barbadosu nejsou podobné incidenty zvlášností. Podobných případů jenom přibývá. V dané lokalitě došlo ke zhruba 30 vraždám, z čehož 22 jich bylo spácháno právě střelnými zbraněmi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také