TopStar

27. srpna 2018 12:06

Brutální vražda krásky z Playboye!

Modelka Playboye Christina Carlin-Kraft (†36) přišla 22. srpna o to nejcennější, co měla. Život. Týden poté, co se nastěhovala do hezkého bytu nad tržištěm v pensylvánském Ardmore, byla totiž dívka vykradena. Ztratily se jí drahé kabelky a šperky. To by ještě nebylo nic strašného, po třech dnech ji ale pak našla policie brutálně zavražděnou.

‚‚Pitva ukázala, že žena byla obzvlášť brutálním způsobem uškrcena ve své posteli,‘‘ takto zní oficiální prohlášení místní policie. Ve středu kolem deváté večerní hodiny objevili příslušníci policie modelku v její posteli. Prozatím není známo, zda spolu vloupání a pozdější vražda souvisí, zatykač byl ovšem vystaven na místního zloděje André Meltona, který dívku podle kamerových záznamů vykradl. Ten je znám po celém okolí, nikdo by ovšem neočekával, že se místní kapsář dopustí tak zrůdného činu.

Jen krátce před dívčinou vraždou si modelka zablokovala svůj účet na Instagramu a na Facebooku skryla všechny své fotografie a seznam přátel. Podle anonymního zdroje z jejího okolí se zdá, že už dříve se Christině dostávalo nebezpečných zpráv a výhružek. ‚‚Sociální média jsou dnes extrémně nebezpečná. Především pro krásné ženy.‘‘

‚‚Je mi do pláče, ačkoli nás police uklidnila, že se nemáme čeho obávat. Nejde přeci jen o naši bezpečnost, ale i o život nevinné dívky...‘‘ nechala se slyšet Christinina sousedka. Tamější obyvatelé tvrdí, že vraždu dosud v okolí nezažili a až do této doby šlo o velmi klidnou lokaci.

Modelčin otec Stuart Kraft odmítl oficiální vyjádření pro média, dívčino okolí ovšem tvrdí, že Christina byla sluníčko, co vždy všechny rozesmálo a vždy všem přispěchala na pomoc. Nejraději měla focení spodního prádla a plavek, byla řádně pyšná na své křivky, které si pracně vymakala v posilovně. Modelka byla také známá svým focením pro Playboy, Maxim, Vanity Fair a dokonce i Victoria‘s Secret. Často se o ní říkalo, že je přímá konkurentka Megan Fox.

‚‚Chci si postavit portfolio na základě kreativních fotek, ne klišoidních, které má každá typická holka z reklamy. Právě díky tomu se chci dostat na špičku světového modelingu. Focení si užívám a to hlavně, když můžu fotit plavky. Každý má svůj oblíbený kus oblečení a já mám právě tenhle,‘‘ nechávala se dívka velmi často slyšet. Její vyhraněné názory byly pro svět modelingu dost atypické, a proto se stávala oblíbenkyní mnoha módních návrhářů a fotografů. ‚‚Dělám přehlídky, fotky, reklamy na šperky a večerní róby a také jsem si mohla vyzkoušet pikantní focení pro Playboy. Myslím, že toho mám hodně před sebou,‘‘ plánovala si dívka budoucí rozvoj v i tak dobře rozjeté kariéře. To ovšem nečekala, že se stane obětí takového zvěrstva...

Sdílejte článek
Štítky playboy loupež modelky brutální vraždy Maxim

Přečtěte si také