TopStar

28. dubna 2013 11:10

Blanka Konrádová

Brzobohatý: Hlavně se z toho nepo...!

Tak to je paradox. Syn loni zesnulého Radoslava Brzobohatého získal cenu, na kterou jeho otec navzdory množství rolí ztvárněných v televizi marně čekal. Ondřej Brzobohatý se stal nejoblíbenějším hercem v anketě TýTý. Jeho otec získal "pouze" Dvoranu slávy.

"Táta ceny nikdy neřešil. Pamatuju si, jak mi říkal, že to není to, co by člověka mělo hnát dopředu. Je důležité, co děláš a jak to děláš a z toho ostatního se neposrat, to bylo jeho krédo."

O popularitě by mohl Radek Brzobohatý mluvit hodiny, kdyby žil. V dobách jeho největší slávy mu polonahé slečny stávaly před domem.

"Pro někoho je to úspěch, já to vnímám jako důsledek sympatií k seriálu Ulice, ve kterém hraju, a trochu i k mé osobě. Je to strašně milé, strašně krásné a hrozně moc si toho vážím, ale pokud se to už nikdy nebude opakovat, přežiju to," tvrdí Brzobohatý junior.

"Nevím, jestli si ho dám jako Karel Gott na klavír, to asi ne, protože hraju strašně silně a asi by mi spadlo, ale někam si ho dám," přemítal o vhodném místě pro "zrcadlo".

I když se mu hrne bezpočet nabídek zejména na moderování, všestranný Ondřej Brzobohatý je odmítá a stále víc a víc se upíná k hudbě. Momentálně produkuje Heleně Zeťové soulové album.

"Na tátu myslím pořád. Je se mnou permanentně. Tu hrdost, co v sobě mám, mám díky němu," svěřil se. Na vyhlášení cen TýTý ho doprovodila sestra Rola. Máma, Hana Greogorová tou dobou točila v Bratislavě.

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také