TopStar

22. května 2013 17:10

Blanka Konrádová

Brzobohatý líbal mámu! Zamilovaná Kuchařová odjela

Ondřej Brzobohatý se opět předvedl! Navázal na silvestrovské číslo s Ondřejem Brouskem, Souboj klavírů, které uvedla před dvěma roky ČT 1, a opřeli se do kláves znovu. Tentokrát v Lucerna Music baru.

A nebyla to náhoda. Ondřejové dostali prostředky, aby v rámci propagace irské whisky Bushmills vytvořili hudební projekt. V pražském klubu dali k dobru malou ochutnávku.

„My se známe léta, ale zpočátku jsme se moc nepotkávali, protože já jsem studoval Ježkovou konzervatoř a Ondřej státní,“ vysvětloval Brzobohatý. „Teď se vidíme často. Naposledy jsem pomáhal Ondřejovi dělat aranže k muzikálu Nevěsta, který bude mít zanedlouho premiéru, a on mi dělal u mých projektů hudební režii,“ říká Brzobohatý.

O hudební rivalitě prý nemůže být řeč. Jeden druhého totiž velmi respektuje. „Vždycky jsme si vycházeli vstříc a ve všem se maximálně shodli. A pokud měl jeden z nás jiný názor, pak uměl použít takový argument, že ten druhý ho přijal,“ říká Brzobohatý. Proto si vůbec nepřipouští, že by při společné práci na objednaném hudebním projektu mohly nastat nějaké komplikace.

Oba Ondřejové pocházejí z hereckých rodin, oba se věnují hudbě a oba už mají za sebou i takové hudební dílo, jakým je muzikál. A navíc jsou oba rozvedení. Ondřej Brousek žije s dcerou našeho prvního kosmonauta Vladimíra Remka, s níž má dceru. Ondřej Brzobohatý začal randit s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Ta však na koncertu nebyla, protože ji práce odvedla do USA.

Polibek během koncertu tudíž Ondřej věnoval své mamince Haně Gregorové, která mu také z honoráře, který dostala za reklamu na hubnutí, koupila první elektronické klávesy. Bohužel, Radek Brzobohatý se už vystoupení svého syna nedožil, ale rodina si na něj během Ondřejova koncertu vzpomněla.

Ivana Bachoríková

Souboj klavírů:Ondřej Brzobohatý a Ondřej Brousek v Silvestrovském vysílání České televize v roce 2011 - ZDE


Přečtěte si také