TopStar

16. května 2013 11:50

Blanka Konrádová

Brzobohatý pojede na Sicílii! Se sestrou i s milenkou

O novém páru v showbyznysu se mluví už pár týdnů. Ondřej Brzobohatý (30) a Taťána Kuchařová (25) byli už několikrát spatřeni na společné večeři, kde se údajně chovali jako čerstvě zamilovaný páreček.

Na začátku května si Ondřej krásnou modelku dokonce přivezl na akci Dívka roku, kde podle očitých svědků svou lásku nijak neskrývali. Divoce se líbali, tancovali a nakonec se společně odebrali na pokoj. K novému vztahu se ale ani jeden nechce vyjadřovat. „Nezlobte se, ale já o svém soukromí nikdy nemluvím,“ míní Ondra, který se tentokrát ukázal na veřejnosti v pánské společnosti.

Údajně je to proto, že jeho nová láska odjela pracovně mimo republiku. Zdroj z jeho okolí tvrdí, že je po uši zamilovaný. Své bývalé partnery oba opustili teprve nedávno, a tak údajně chtějí s oficiálním potvrzením svého vztahu nějakou chvíli počkat.

Ale Ondřej už pomalu plánuje letní dovolenou. „Chtěl bych jet aspoň na týden se ségrou na Sicílii. Byli jsme tam loni a moc se nám tam líbilo.“ Pokud opravdu odcestuje jen se svou sestrou nebo přizve i novou partnerku, zatím neprozradil. Obě dámy se už ale poznaly a podle všeho si padly do oka. Tak uvidíme, s kým si Ondřej nakonec dovolenou užije.

-jan-


Přečtěte si také