TopStar

19. ledna 2018 11:30

Brzy vyjde nový film o Laře Croft! Líbí se vám víc nová Alicia Vikander nebo Angelina Jolie?

Na sítích se objevil trailer nového filmu na motivy dlouholeté počítačové hry ‚‚Tomb Raider: Lara Croft“. Hlavní roli si po Angelině Jolie vysloužila vycházející kráska Alicia Vikander (29) známá díky svým rolím ve filmech ‚‚Dánská dívka“ nebo ‚‚Světlo mezi oceány“. Co myslíte, hodí se křehká brunetka na roli drsné Lary Croft nebo nostalgicky vzpomínáte na Angelinu?

Děj probíhá na ostrově, kde vládne organizace Trinity. Právě tam se objevuje dcera významného světového archeologa Richarda Crofta. Lara Croft má za úkol zabránit vyhlazení lidstva a zároveň nalézt významnou hrobku, která pomůže zjistit, kam záhadně její otec zmizel.

Poprvé se hrdinka Lary Croft objevila v počítačové hře Tomb Raider z roku 1996 a po 5 letech natočili film ‚‚Lara Croft - Tomb Raider“ s Angelinou Jolie v hlavní roli. Později, v roce 2003 vyšlo pokračování se stejným obsazením ‚‚Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života“. Oba filmy ale byly označeny za propadák a fanoušci počítačového zpracování se vzbouřili. Lara Croft prý není prsatá sexbomba, ale skutečná hrdinka, co se snaží spasit lidstvo.

‚‚Má fantastickou škálu schopností. Je inteligentní, nekompromisní, tvrdohlavá, zranitelná a schopná nakopat zadek komukoli,“ promluvila o své roli sama Alicia. Nejen film o krásné Laře by měl vyjít v letošním roce, očekává se i oficiální oznámení hry Shadow of Tomb Raider. Stihne hra vyjít také letos?

Sdílejte článek
Štítky počítačová hra Angelina Jolie Lara Croft Alicia Vikander

Přečtěte si také