TopStar

23. června 2014 12:50

Jana Fikotová

Bučková a Gardavský se společně zahalili do české vlajky. Jde snad o nový pár?

Česká Miss 2008 Eliška Bučková (24) spolu s Mužem roku 2011 Martinem Gardavským (28) se oblékli do české vlajky a vyrazili na molo. Co je k tomu vedlo?

Že by z nich byl krásný pár, to je rozhodně jisté. Ovšem Martin Gardavský i Eliška Bučková mají své partnery a společně se ukazují jen kvůli práci. Tentokrát představili novou kolekci módního návrháře Marka Lopatiče, která nese název Vytvořeno námi! a je inspirovaná českou vlajkou.

Elišce se taková tvorba zamlouvala. „Musím uznat, že ty boty z nově představené limitované kolekce mě nesmírně překvapily. Přijdou mi moderní a zároveň velmi pohodlné. Marko nezklamal a zůstal u své myšlenky, a to aby vše bylo nositelné, praktické a pohodlné. Prostě se pozná kvalita bot vyrobených v Česku.“

A co ke kolekci uvedl sám návrhář? „Název kolekce Vytvořeno námi! má podtrhnout fakt, že své štěstí a svůj život si tvoříme sami, a to konkrétními činy. Současně motiv vlajky a národní barvy zdůrazňují význam vlastenectví i hodnot, stejně jako kvality domácí produkce – jak trička a kšiltovky, tak obuv a kabelky vznikaly v České republice.“

Originální kolekci předvedla i modelka Veronika Chmelířová, Kristýna Rabštejnková či Eva Čerešňáková, která se stala i tváří kampaně. „Myšlenka nové kolekce mě zaujala, je za ní hloubka a dává smysl, navíc jednoduchý motiv české vlajky a národní trikolory podporuje pocity, kam patříme, proto jsem Markovi na spolupráci kývla,“ přiznala Čerešňáková.

-juf-


Přečtěte si také