TopStar

1. června 2017 09:35

vedran

Bude sranda, těší se na dnešní premiéru v Diváckých zprávách Michal Kavalčík

Divácké zprávy posílí už dnes večer nový moderátor! Kormidla vysílání amatérských videí se chopí Michal Kavalčík, kterého můžete znát jako Rudu z Ostravy. Na premiéru na Primě se těší, i když cítí velkou trému. 

"Z divadla ctím jedno pravidlo, které se mi za ty léta osvědčilo, že když není člověk před svou premiérou nervózní, nedopadne to dobře. A věřte, já jsem nervózní už teď jako nikdy! Fakt se těším a je to fantastická výzva. Myslím, že bude velká sranda," uvedl Michal Kavalčík.

Jeho premiéře předcházejí různé přípravy, mimo jiné výběr nového oblečení. Ještě před tím, než vyrazil se stylistou na nákupy, si ho na Primě pořádně přeměřili. Jeho biceps má 40 centimetrů! Kdo má větší biceps, Michal, nebo jeho kolega ze Zpráv Roman Šebrle?

„Podle toho, co mi stačila tajně prásknout Romanova kolegyně Gabča včera v newsroomu, tak to tipuji, že v "páce" by to asi Roman projel. Teda kdybych ještě tak asi dva roky trénoval. Ale zase v tukových polštářcích bych ho jistě porazil hned," směje se Kavalčík, který rovněž vysílá na Rádiu Kiss. Tady oblečení řešit nemusí.

„Většinou do rádia Kiss volím ležérní styl a lá kraťasy a volné tričko. V tom se člověk cítí svobodně a skvěle. Pak se moderuje jedna báseň. Nejraději ale mám džíny všeho stylu, to je prostě nesmrtelný nápad všech dob a volné tričko či košile, a nedávno jsem objevil i kouzlo tepláků. V nich bych byl schopen chodit klidně i každý den, jen do té "společnosti" se bohužel moc nehodí. Takže tepláky zatím jen doma a na sport," dodal Michal Kavalčík.

Divácké zprávy vysílá Prima každý den v 19:40 hned po Krimi zprávách. Vysílání je složeno z videí, která diváci posílají prostřednictvím stránek BuduNaPrimě.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také