TopStar

24. ledna 2019 10:59

Tereza Šulcová

Bude svatba: Roman Vojtek se bude podruhé ženit! Jeho vyvolenou je Petra Vraspírová

Herec Roman Vojtek alias Dany ze seriálu Modrý kód se bude podruhé ženit. Jeho vyvolenou se stala muzikálová zpěvačka Petra Vraspírová, kterou požádal o ruku.

Čtvrt roku si tuto informaci nechávali jen pro sebe a teprve včera ukázali prsten i veřejnosti. „Ano, je to tak, loni v říjnu jsme se zasnoubili,“ řekla Petra Vraspírová deníku Super.cz. Roman požádal Petru o ruku v Praze na Žižkovské věži.

Svatba bude pro Petru Vraspírovou premiérou, pro Romana už ne. Herec se poprvé oženil s Terezou Vojtkovou, kterou opustil jen pár měsíců před porodem. TopStar Magazínu se Tereza svěřila, že to bylo pro ni těžké období. „Moje lékařka mi doporučila psychiatra, který se specializuje na medikaci žen s bipolární afektivní poruchou a depresemi. V podstatě jsem jenom zvracela. Ohrožovalo to na životě miminko, nešlo to tedy jinak,“ svěřila se Vojtkova bývalá manželka.

„Prý už prostě nemohl. Já nevím, co nemohl... Neumím se z toho ani poučit. Budu s tím muset žít, řekla TopStar Magazínu Tereza Vojtková. Herec si našel svou životní lásku jen pár měsíců po odchodu od bývalé manželky, se kterou má dvě děti.

Každopádně, do vztahů nikdo nevidí, a tak přejeme budoucím manželům, ať jim láska vydrží minimálně napořád!

Sdílejte článek

Přečtěte si také