TopStar

27. dubna 2019 11:00

Markéta Škorňová

Bude to tajná svatba, nebo změnili plány? Jasmina a Rytmus prozradili místo svatby!

Velmi diskutovaný pár Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) plánoval tajnou svatbu. Teď to ale vypadá, že tajnůstkaření je konec. Těhotná Jasmina se totiž pochlubila místem, kde se bude veselka konat!

Zamilovaný, ale také ostře sledovaný pár Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský se připravuje na spoustu životních změn. Dvojice spolu po zveřejnění jejich vztahu začala téměř okamžitě bydlet, poté přišly romantické zásnuby a na Vánoce světu oznámili, že čekají svého prvního potomka.

Tyto významné životní události pár ještě doplní o svatbu, kterou plánuje oslavit v soukromí a bez blesků fotoaparátů. Jenže podaří se jim veselku utajit? Těhotná Jasmina se na svém instagramovém profilu rozpovídala a práskla, kde jejich Den D nakonec bude.

„Musím přiznat, že ještě donedávna jsme to ani sami nevěděli, kde budeme mít svatbu. Nic náš až tak neočarovalo. Až úplná náhoda nás zavedla na úžasné místo, které se ještě jen dokončuje a my jsme z něho doslova odpadli.“ Jde o zámek rekonstruovaný s obrovským citem, duší a kreativitou. Jeho majitelé mají srdce na správném místě a lidi, kteří tam pracují, mají takové nadšení, že jsme si s Paťom řekli – tady bude naše svatba,“ rozepsala se Jasmina na svém Instagramu. „Nebudem vás napínat, svatba bude na zámku Šimák v Pezinoku,“ prozradila fanouškům.

I přesto, že odtajnila místo veselky, fanouškům připomněla, že se bude jednat o soukromý obřad, kterého se zúčastní jen rodina a blízcí přátelé. Dvojice věří, že dokáží svůj Den D utajit před neodbytnými novináři.

A jak vypadá vysněné místo této zamilované dvojice? Zámek Šimák je v samém závěru své rekonstrukce a i když venkovním obalem zatím úplně neoslňuje, uvnitř se vám zatají dech! Luxus a moderní dekorace v kombinaci se zámeckým stylem se skvěle snoubí v harmonické prostředí jako dělané na svatbu. A co vy? Řekli byste si na zámku Šimák své ano?


Přečtěte si také