TopStar

12. června 2013 17:33

Dagmar Dandová

To budete koukat! Z Langerové je sexy kost

Zpěvačka Aneta Langerová (26) vždycky působila jako plachá introvertka. O to víc teď šokuje. Nosí sexy šaty, má dlouhé vlasy a po Praze drandí na koloběžce!

„Čím jsem starší, tím víc se oblékám jako holka. Vždycky jsem preferovala sportovní módu, protože je pohodlná. Teď jsem úplně změnila životní styl a s ním i oblékání. Baví mě objevovat svou ženskost,“ říká Aneta Langerová.

Sportu se ale zpěvačka nevzdala ani s novou image. „Po Praze teď jezdím na koloběžce. Umím být fakt rychlá,“ přiznala se zpěvačka, která se v létě objeví po boku Marty Kubišové v muzikálu Touha jménem Einodis. Aneta prostě umí překvapit. Jejím dalším projektem je totiž film s názvem 8 hlav šílenství. Zpěvačka ve filmu dostala hned hlavní roli!

„Když mi režisérka Marta Nováková nabídla hlavní roli, řekla jsem jí, že se naprosto zbláznila. Původně jsem totiž měla nazpívat jen jednu píseň,“ vypráví Aneta Langerová. Režisérka ale přemlouvání nevzdala. „Začala mi posílat fotky různých hereček s komentáři, proč roli hrát nemůžou a proč se pro ni hodím já. Byla vytrvalá a trvalo to rok, než jsem na její nabídku kývla," říká Aneta a dodává, že jí tahle forma přemlouvání přišla velmi vtipná.

Pro Anetu Langerovou byla role ruské básnířky Anny Barkové první hereckou zkušeností. „Režisérka totiž chtěla neherce, který bude ve svém projevu autentický. Chtěla, abych děj opravdu prožívala. Nechodila jsem tedy ani na kurzy herectví,“ říká Aneta a dodává, že role pro ni byla psychicky náročná. „Nedokážu z Anny Barkové totiž jen tak vystoupit a říct si, že teď už budu zase Anetou,“ svěřuje se.

Film 8 hlav šílenství by měl mít premiéru na začátku roku 2015. „Čeká nás ještě dlouhé natáčení na podzim. Trochu se bojím, kolik Anety ze mě nakonec zbyde,“ vtipkovala Langerová, která má z premiéry trochu obavy. „Jak půjde film do kin, odjedu minimálně na tři měsíce mimo republiku,“ plánuje zpěvačka.

-dad-

Video VIP zprávy:


Přečtěte si také