TopStar

25. února 2016 14:56

Petr Cífka

Buffy chystá velký návrat: Čekají nás nové Velmi nebezpečné známosti!

O půvabné Sarah Michelle Gellar, kterou si všichni moc dobře pamatujeme coby Buffy, přemožitelku upírů, nebylo v poslední době příliš slyšet. To chce však herečka nyní změnit a hodlá se vrátit do jedné ze svých nejslavnějších rolí.

Objeví se totiž v televizním pokračování slavného teenagerského filmu Velmi nebezpečné známosti, v němž si zopakuje roli sexy mrchy Kathryn Merteuil. Právě tato postava jí přitom u diváků společně s Buffy přinesla asi největší popularitu a udělala z ní sexy idol mnoha mužů. Nyní, po více než patnácti letech, by proto ráda na tento úspěch navázala.

V seriálu tak bude Kathryn současnou ředitelku firmy Valmont International, která navíc zcela kontroluje svého mladičkého synovce Bashe, potomka hlavního hrdiny z prvního dílu. A bude to právě rajcovní tetička, která ho v seriálu uvede do života plného sexu, peněz a neomezené moci. Mělo by jít prostě o návrat, jak se patří, a Sarah bude chtít ukázat, že pořád dokáže rozdráždit fantazii nejednoho muže. Uvidíme, zda se tedy nakonec bude jednat o nový televizní hit, nebo naprostý propadák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také