TopStar

6. července 2014 18:16

Bye Bye! Mel Gibson odjel.. Jak na něj bude vzpomínat jeho ochranka?

„Gibson? Proč jste z něj tak hotový?“ Zeptal se člen jeho ochranky s jasně otráveným tónem. A tak začala zpověď člena ochranky, který se v krátkém rozhovoru svěřil, jaké to je, zajišťovat hollywoodské hvězdě bezpečí.

Mel Gibson se včera médiím svěřil, že je v České republice poprvé. Byl nadšený z vřelého přivítání a znovu poděkoval za Křišťálový glóbus, který převzal za mimořádný přínos světové kinematografii. „Náhá dívka s koulí? Tu jsem si vždy přál“. Zavtipkoval herec, když sošku přebíral. Jeho člen ochranky nám řekl jaké to s ním bylo v průběhu jeho volného času.

Na veřejnosti se vyskytoval pouze když musel. Fotky s fanoušky nepořídil. Podle slov ochranky byl nevrlý. Prý ho bolí zuby a není mu dobře. „Měli jsme ho chránit od všech fanoušků, žádné snímky s nimi nepořídil.“ Prý mu nebylo v době pobytu dobře. Ale i tak nechtěl nikoho zklamat a do České republiky dorazil, přestože nad jeho přítomností se těsně před zahájením dlouho vznášel otazník. Ale i tak přiletěl. Ve zkratce je to tedy jasné.

Gibson na Johna Travoltu neměl. Ten nasadil laťku pro fanoušky zatraceně vysoko.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také