TopStar

6. července 2014 15:50

Ivana Nádvorníková

Bye bye Mele! Na co Gibson po návštěvě Čech do smrti nezapomene?

Je to jen pár chvil... a Mel už není mezi námi. Zhruba po druhé hodině odpolední odstartovalo letadlo se známým hercem na palubě z letiště v Karlových Varech.

Návštěva Mela Gibsona byla pro filmové fanoušky trochu zklamáním. Po loňské návštěvě Johna Travolty, který na festivalu uspořádal doslova světovou show, se Mel Gibson choval jako morous, který z povinnosti rozdá tři autogramy a dál už ho nic a nikdo nezajímá. Fanoušci, kteří ho před jeho odjezdem chtěli pozdravit a čekali na herce před hotelem Pupp, měli smůlu. Gibson i s ochrankou nasedl do auta v garážích hotelu a okolo zklamaných fanoušků jen prosvištěl. Tak snad příště, Mele...

I tak si ale myslíme, že Mel na Česko a na náš karlovarský festival jen tak nezapomene:

1. Bolely ho zubySlavná hvězda k nám přiletěla z Mexika a strávila v letadle téměř celý den. Pomačkaný a v teplákách vystoupil herec na českou půdu s bolestí zubů. Něco takového se prostě nedá zapomenout!

2. Natáčel si videoV noci v letním kině Mel roztál poté, co přišel na promítání filmu Mad Max a viděl v sále tři tisíce nadšených a natěšených fanoušků. Atmosféra v kinosále ho natolik dostala, že si dokonce všechno natočil na svůj mobilní telefon. Tak doufáme Mele, že svým kolegům za oceánem poreferuješ.

3. Česká kachna rozradostní každéhoLáska prochází žaludkem a dobře udělaná česká kachýnka vžene slzu do oka a potěšení do žaludku nejednoho gurmána. Na tuhle specialitu české kuchyně se, stejně jako jiné slavné osobnosti, při své kratičké návštěvě země uprostřed Evropy chytil i Mel Gibson.

A my doufáme, že se také chytí za nos a propříště bude ke svým fanouškům v Čechách milejší a vstřícnější. Zasloužíme si to!

Vaříme Vary:

Sdílejte článek

Přečtěte si také