TopStar

19. února 2018 10:24

Byl nejkrásnějším mužem planety! Teď se mu narodil druhý potomek a žádná už ho zřejmě neklofne!

Zpěvák a frontman kapely Maroon 5 Adam Levine (38) a jeho žena Behati Prinsloo (28) se stali rodiči - už podruhé. Modelka porodila dcerku, které dala dvojice jméno Geo Grace. Přesné datum a hodina porodu je ale doposud utajena. Adam zkrátka ví, jak si střežit soukromí.

‚‚Adam a Behati jsou nesmírně šťastní za přírůstek v jejich rodině. Jsou úžasní rodiče a jejich blízcí jsou z nich a fungování jejich rodiny příjemně překvapeni,‘‘ nechal se slyšet blízký přítel hvězdného páru.

Behati promluvila o druhém těhotenství na podzim loňského roku. A jak jinak by tomu mělo být než na Instagramu. Modelka zveřejnila selfiečko se zakulacujícím se bříškem a fanoušci byli z novinky nadšeni. Už po dvou měsících Levine zveřejnil pohlaví jejich budoucího dítka a v televizní show Ellen DeGeneres zmínil, že žena, s níž vychovává roční Dusty, mu porodí i dcerku druhou.

‚‚Já osobně bych chtěl hodně dětí. V chaosu se cítím fantasticky. Behati byla jedináčkem ve své rodině, proto chce taky hodně dětí. Ideálně 100 a okamžitě. To už ale nevím, zda zvládnu já. Vždyť je to hrozně moc,‘‘ zmínil Levine se smíchem.

Namibijskou rodačku a úspěšnou modelku, která předváděla například i pro Victoria’s Secret, si lamač nejednoho ženského srdce vzal v červenci 2014 po dvouletém vztahu v mexickém letovisku Cabo San Lucas.

Sdílejte článek

Přečtěte si také