Showbyznys

2. září 2015 17:03

Michal Chalupa

Bývalá Playmate Bára Mottlová se toho nebojí: Prozradila, jaké je to s ní v POSTELI!

Moderátorka, herečka a zpěvačka Bára Mottlová (29) je v jednom kole. Kromě role v seriálu Přístav nově moderuje pořad New Look po boku Evy Decastelo a Daniely Révai. A protože je bývalá Playmate krásná žena, rozhodla se reportérka VIP zpráv Lenka Špillarová zjistit, jak je na tom aktuálně s muži.

Bára prozradila, že se aktuálně schází s jistým cizincem, ale nejde o vážný vztah. Na české muže zřejmě definitivně zanevřela: „Já už si dneska nedokážu představit, že bych měla být s Čechem, upřímně řečeno. Český chlapi mi přijdou takoví rozmazlení, rozcapení a ženské si nedokážou vážit jako ti cizinci.“

Podobné články

Zároveň obdařená kráska vysvětlila, jak to vlastně s muži má. „Jsem strašně náročná, sebevědomá, mám se ráda a myslím, že mám co nabídnout. Já chlapa strašně rozmazluju, samozřejmě ta postel mi taky není cizí. To jsou takové tři věci – dáma ve společnosti, dobrá v posteli a hospodyňka v kuchyni. To si myslím, že zastávám na výbornou,“ směje se Bára Mottlová s tím, že se umí pochválit. Zajímá vás, jestli by ještě fotila pro erotický magazín jako v osmnácti a další pikantní detaily? Sledujte vysílání VIP zpráv ze 2. 9. a později video na Prima Play.


Přečtěte si také