TopStar

5. října 2018 12:08

Markéta Škorňová

Bývalá první dáma v slzách. Trápí něco Dagmar Havlovou?

Bývalou první dámu Dagmar Havlovou (65) jen tak něco na kolena nesrazí. Život ji připravil spoustu krušných chvil, které naštěstí střídaly i ty krásné. Jenže když se tato šarmantní dáma včera objevila po dlouhé době na veřejnosti, v očích se jí leskly slzy. Co se stalo?

Nemusíte se bát, paní Havlová není ani nemocná ani smutná. To jí jen dojal film Toman, který měl včera svou premiéru. I přesto, že Dagmar dorazila do kina v dobrém rozmaru a po boku svých přátel- dirigenta Libora Peška a herečky Dáši Zázvůrkové, nakonec odcházela v slzách.

Děj filmu vypráví životní příběh Zdeňka Tomana, šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem. Sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. A Toman peníze sehnat uměl. Pro sebe, pro rodinu i pro stranu. Šmelina, vydírání, kasírování válečných zločinců i jejich obětí. Neštítil se ničeho. Cena, kterou za svou kariéru zaplatil on i jeho blízcí, byla pak vysoká.

Strhující film bývalou první dámu dojal tak silně, že v jednu chvíli propukla v nezastavitelný pláč. Spolu s přítelkyní odešla na toalety, odkud už ale vyšla opět jako sluníčko.

Paní Zagorová poprosila paní Dagmar Havlovou, aby se stala kmotrou jejího nejnovějšího CD: „Paní Dáši si vážím, obdivuji...

Posted by Dagmar Havlová Veškrnová on Tuesday, October 2, 2018

A co vy? Chystáte se také do kina na nový film Toman?

Sdílejte článek

Přečtěte si také