TopStar

18. března 2019 14:16

Tereza Šulcová

Bývalému členovi One Direction nečekaně zemřela sestra na infarkt! Bylo jí pouhých 18

Zpěvák Louis Tomlinson přišel o svou milovanou sestru, která ve svých 18 letech zemřela na zástavu srdce. Co se přesně stalo?

Louis zažívá těžké období. Jsou to teprve dva roky, co v prosinci přišel o matku (†43), která zemřela na rakovinu krve. Teď celá jeho rodina opět truchlí. Sestru Félicité našli v londýnském bytě. Už se nedalo nic dělat, lékaři diagnostikovali smrt. Příčinou úmrtí byl pravděpodobně infarkt.

Na místě nebyly nalezeny žádné drogy ani alkohol. Je to šokující zpráva, jelikož mladé dívce bylo pouhých 18 let. Félicité byla podle nejbližších přátel a rodiny hodný a usměvavý člověk, který se uměl radovat ze života.

Félicité se živila jako modelka a influencerka. Na svém Instagramu měla přes milión sledujících. Zpěvák je v šoku a přirozeně nemá slov. To samé prožívá zbytek jeho rodiny včetně šesti nevlastních sourozenců.

Její mladší sestra Phoebe Tomlinson sdílela na svém Instagramu fotku své již zesnulé sestry jako malé holčičky a napsala k tomu srdcervoucí vzkaz. „Byla moje nejlepší kamarádka, sestra, motivátorka a osoba, která mě uměla vždy rozesmát, i když se mi chtělo plakat. Jsem ztracená z pomyšlení, že už tě nikdy neuvidím. Budu tě navždy milovat a společně s maminkou budeš vždy v mém srdci až do dne, kdy zemřu.“

Sdílejte článek
Štítky smrt infarkt úmrtí

Přečtěte si také